16 بار فروخته شده
نوع : قالب استاتیک محصول ایران
حامیان طبیعت سبز

حامیان طبیعت سبز

(استاتیک محصول ایران)
تمپلیت HTML حامیان طبیعت سبز ، یک قالب ریسپانسیو قدرت گرفته از بوت استرپ است که مناسب سایت‌های نیمه رسمی می‌باشد.
قیمت : 30,000 تومان
پنل پشتیبانی مخصوص خریداران
اگر جزو خریداران این قالب هستید ، با مراجعه به پنل پشتیبانی سایت تم یاب می توانید سوالات و مشکلات خود در زمینه قالب خریداری شده را پیگیری نمایید.
ویژگی های قالب

قالب HTML

داکیومنت آموزشی

طراحی ریسپانسیو

کد نویسی ولید

بر اساس گرید بندی

نمایش موقعیت بر روی نقشه

مجوز استفاده
مجوز عادی: با خرید این قالب شما مجوز یک بار استفاده از این قالب را برای سایت‌ های خود یا مشتری دارید. همچنین شما امکان فروش آنرا ندارید.
مجوز تجاری: با خرید این قالب شما مجوز یک بار استفاده از این قالب را برای سایت‌ های خود یا مشتری دارید. همچنین شما امکان فروش آنرا نیز دارید.
 
قالب اچ تی ام ال
 


قالب اچ تی ام ال و ریسپانسیو حامیان طبیعت سبز

قالب حامیان طبیعت سبز یک قالب نیمه رسمی است که برای سایت های سازمانی و شرکت های معتبر مناسب است. این قالب کاملا ریسپانسیو است و بر اساس نسخه ۳ فریمورک بوت استرپ طراحی و پیاده سازی شده.

به کمک سیستم گریدبندی بوت استرپ ، شما به راحتی می‌توانید این قالب را  طبق خواسته خود شخصی سازی کنید.این قالب در ۹ صفحه HTML کدنویسی شده که همه خواسته خریداران را برطرف کند.

صفحات این قالب عبارتند از:

صفحه اصلیصفحه درباره ما (به همراه باکس های حامیان ما و نقل قول افراد)صفحه تماس با ما (که به کمک سرویس نقشه گوگل ، شما می‌توانید محل شرکت خود را بر روی نقشه نمایش دهید.)صفحه وبلاگ (به همراه سایدبار شامل پست های محبوب ، تگ های پر استفاده ، گالری تصاویر و..)صفحه تک خبر (به همراه سایدبار و بخش نظرات)صفحه سوالات متداولصفحه اصلی کتگوری های گالری تصاویر۲ صفحه مختلف صفحه گالری تصاویر


در صورت نیاز به سوال قبل از خرید می‌توانید از قسمت نظرات سوال خود را بپرسید و خریداران نیز می‌توانند در صفحه پشتیبانی سوالات و مشکلات خود را بپرسند تا به آنها جواب دهم.

نظرات کاربران (0 نظر)
مشاهده و ارسال نظر