طراح : arebra
18 بار فروخته شده
نوع : قالب استاتیک محصول ایران
گروه صنعتی خزر

گروه صنعتی خزر

(استاتیک محصول ایران)
قالب وب سایت سازمانی
قیمت : 25,000 تومان
پنل پشتیبانی مخصوص خریداران
اگر جزو خریداران این قالب هستید ، با مراجعه به پنل پشتیبانی سایت تم یاب می توانید سوالات و مشکلات خود در زمینه قالب خریداری شده را پیگیری نمایید.
ویژگی های قالب

مجوز استفاده
مجوز عادی: با خرید این قالب شما مجوز یک بار استفاده از این قالب را برای سایت‌ های خود یا مشتری دارید. همچنین شما امکان فروش آنرا ندارید.
مجوز تجاری: با خرید این قالب شما مجوز یک بار استفاده از این قالب را برای سایت‌ های خود یا مشتری دارید. همچنین شما امکان فروش آنرا نیز دارید.

قالب خزر یک قالب سازمانی با طراحی مدرن مخصوص شرکت‌ها و سازمان‌ها و ارگان ها می باشد.


این قالب بر اساس نیاز هایی که شرکت‌ها از سایتشان دارند طراحی شده. در صفحه اصلی این قالب یک اسلایدر تصاویر به همراه افکت حرکتی قرار دارد که به صورت اتوماتیک تصویر آن تغییر میکند. همچنین شما می توانید در قسمت کد این زمان را به میزان دلخواه تغییر دهید.


از دیگر امکانات صفحه اصلی باکس ارسال پیغام برای ارسال سریع پیغام کاربران می باشد. همچنین در صفحه اصلی 3 خبر آخر قسمت بلاگ به همراه عکس و توضیحات نمایش داده می شوند و در ادامه سر تیتر اخبار قدیمی تر وجود دارد.


یکی دیگر از صفحات این قالب صفحه تماس با ما می باشد. در این صفحه با استفاده از سرویس Google Map می توانید محلِ شرکت خودتان بر روی نقشه را نمایش دهید. همچنین در پایین این صفحه فرم تماس با ما نیز برای ارتباط بازدیدکنندگان با شما وجود دارد.


صفحه وبلاگ و صفحه خبر دیگر صفحات این قالب هستند که در صفحه وبلاگ ، لیست خبرها به همراه عکس نمایش داده می شود و در صفحه خبر هم ، محتوای یک خبر شامل عکس ، عنوان و متن کامل خبر وجود دارد. همینطور در پایین این صفحه فرم کامنت برای دریافت نظرات کاربران قرار دارد

نظرات کاربران (0 نظر)
مشاهده و ارسال نظر
سایر قالب های طراح
این کاربر قالب دیگری ندارد.