34 بار فروخته شده
نوع : قالب استاتیک محصول ایران
گروه پستی وینکا

گروه پستی وینکا

(استاتیک محصول ایران)
قالب ریسپانسیو وینکا بر پایه فریمورک بوت استرپ ۳ طراحی شده است. این قالب برای همه سایزهای مختلف صفحه نمایش بهینه شده است.
قیمت : 40,000 تومان
پنل پشتیبانی مخصوص خریداران
اگر جزو خریداران این قالب هستید ، با مراجعه به پنل پشتیبانی سایت تم یاب می توانید سوالات و مشکلات خود در زمینه قالب خریداری شده را پیگیری نمایید.
ویژگی های قالب

داکیومنت آموزشی

طراحی ریسپانسیو

سازگار با صفحه نمایش رتینا

فرم تماس با ما

بر اساس گرید بندی

قالب HTML

مجوز استفاده
مجوز عادی: با خرید این قالب شما مجوز یک بار استفاده از این قالب را برای سایت‌ های خود یا مشتری دارید. همچنین شما امکان فروش آنرا ندارید.
مجوز تجاری: با خرید این قالب شما مجوز یک بار استفاده از این قالب را برای سایت‌ های خود یا مشتری دارید. همچنین شما امکان فروش آنرا نیز دارید.

نسخه شماره ۲.۰

نسخه فروشگاهی

در نسخه ۲.۰ قالب وینکا ، قسمت های جدیدی برای سایت‌های فروشگاهی اضافه شده است. شما هم اکنون می‌توانید علاوه بر قسمت‌های قبلی به بخش فروشگاهی نیز دسترسی داشته باشید.

در این نسخه صفحاتی از قبیل صفحه اصلی فروشگاه ، صفحه دسته محصولات ، صفحه تک محصول و... وجود دارد.

 

 

استفاده از requireJS

requireJS یک کتابخانه جاوااسکریپتی است که با استفاده از آن میتوان فایل های js را به صورت ماژولار در برنامه های تحت وب بارگذاری کرد.این کتابخانه برای برنامه های پیچیده بسیار مناسب است و باعث افزایش سرعت بارگذاری فایل های جاوااسکریپتی می شود.‎

 

 
قالب html

قالب HTML


 

قالب پستی وینکا یک قالب استاتیک (HTML) است. این قالب در ۲ نسخه متفاوت از نظر صفحه اصلی طراحی شده است. یکی با اسلایدر عکسی و دیگری اسلایدر ویدیویی.

برای اسلایدر ویدیویی از ویدیوهای مخصوص وب استفاده شده است تا سایت در همه مرورگر های مدرن به درستی نمایش داده شود.

این قالب کاملا ریسپانسیو است و برای سایزهای مختلف صفحه نمایش ازقبیل مانیتورهای دسکتاپ  ، تبلت و موبایل کاملا بهینه سازی شده است و با استفاده از آن سایتی مناسب برای خود خواهید داشت.

به همراه این قالب نیز یک فایل داکیومنت حاوی یک سری اطلاعات آموزشی برای ایجاد تغییر و شخصی سازی در قالب موجود می باشد.

نظرات کاربران (2 نظر)
مشاهده و ارسال نظر