3 بار فروخته شده
نوع : قالب استاتیک محصول ایران
گروه ورزشی میراث

گروه ورزشی میراث

(استاتیک محصول ایران)
اگر به دنبال یک قالب زیبا و بهینه برای سایزهای مختلف صفحه نمایش می‌گردید تا بتوانید به راحتی وب سایت خود را راه اندازی کنید گزینه مناسب خود را یافته اید.
قیمت : 30,000 تومان
پنل پشتیبانی مخصوص خریداران
اگر جزو خریداران این قالب هستید ، با مراجعه به پنل پشتیبانی سایت تم یاب می توانید سوالات و مشکلات خود در زمینه قالب خریداری شده را پیگیری نمایید.
ویژگی های قالب

قالب HTML

داکیومنت آموزشی

طراحی ریسپانسیو

نمایش موقعیت بر روی نقشه

فرم تماس با ما

سازگار با صفحه نمایش رتینا

مجوز استفاده
مجوز عادی: با خرید این قالب شما مجوز یک بار استفاده از این قالب را برای سایت‌ های خود یا مشتری دارید. همچنین شما امکان فروش آنرا ندارید.
مجوز تجاری: با خرید این قالب شما مجوز یک بار استفاده از این قالب را برای سایت‌ های خود یا مشتری دارید. همچنین شما امکان فروش آنرا نیز دارید.
قالب میراث ، یک قالب ساده و در عین حال مدرن و زیبا است. این قالب بر پایه آخرین نسخه فریمورک محبوب بوت استرپ طراحی و پیاده سازی شده است که به آن قدرت نمایش بهینه در سایزهای مختلف صفحه نمایش را می دهید.
بازدید کنندگان سایت شما با هر دیوایسی قابلیت مشاهده سایت شما را خواهند داشت از کامپیوترهای خانگی گرفته تا تبلت و موبایل ها
قسمت نظرات

در قسمت نظرات این قالب از سرویس محبوب Disqus استفاده شده است. با ثبت نام در سایت این سرویس امکان استفاده از آن را در سایتهایتان به عنوان بخش نظرات بدست می آورید .
آموزش نحوه کار با این سرویس و استفاده از آن در فایل داکیومنت آمده است.
نقشه گوگل

در صفحه تماس با ما ، برای نمایش محل شما از سرویس نقشه گوگل استفاده شده است که شما می توانید طبق آموزشی که در فایل داکیومنت قالب وجود دارد آدرس مورد نظر خود را جایگزین آدرس پیش فرض کنید.در صورت وجود سوال در مورد این قالب در بخش نظرات پاسخگوی شما خواهم بود.
نظرات کاربران (0 نظر)
مشاهده و ارسال نظر