18 بار فروخته شده
نوع : قالب استاتیک محصول ایران
گراد

گراد

(استاتیک محصول ایران)
Html5 | css3 | responsive
قیمت : 40,000 تومان
پنل پشتیبانی مخصوص خریداران
اگر جزو خریداران این قالب هستید ، با مراجعه به پنل پشتیبانی سایت تم یاب می توانید سوالات و مشکلات خود در زمینه قالب خریداری شده را پیگیری نمایید.
ویژگی های قالب

مجوز استفاده
مجوز عادی: با خرید این قالب شما مجوز یک بار استفاده از این قالب را برای سایت‌ های خود یا مشتری دارید. همچنین شما امکان فروش آنرا ندارید.
مجوز تجاری: با خرید این قالب شما مجوز یک بار استفاده از این قالب را برای سایت‌ های خود یا مشتری دارید. همچنین شما امکان فروش آنرا نیز دارید.
از قالب گراد با تنوع رنگ زيبا و جذاب براي قالب هاي شخصي و شرکتي مي توانيد استفاده کنيد. اين قالب ببا توجه به يک صفحه اي بودن در صورت نياز کاربر مي تواند صفحات ديگري داشته باشد همچنين در اين قالب ، کاربر يا مشتري شما مي تواند از فرم تماس براي ارتباط با شما استفاده کند. از ديگر امکانات قالب مي توان به گالري تصاوير اشاره کرد که مي توانيد تمام عکسهاي موردنظر خود را با افکت زيبا به کاربر نمايش دهيد. استفاده از پارالاکس در اين قالب ، زيبايي سايت را دوچندان کرده است. در اين قالب مي توانيد مکان خود را با استفاده از سرويس Google Map با وارد کردن کد عددي محل مورد نظر خود آنرا به مکان مورد نظرخود تغيير دهيد.
نظرات کاربران (0 نظر)
مشاهده و ارسال نظر