3 بار فروخته شده
نوع : قالب استاتیک محصول ایران
مجله اینترنتی آسمان

مجله اینترنتی آسمان

(استاتیک محصول ایران)
قالب under construction ، مخصوص همه وب سایت های اینترنتی. به همراه ماژول خبرنامه و تماس با ما
قیمت : 25,000 تومان
پنل پشتیبانی مخصوص خریداران
اگر جزو خریداران این قالب هستید ، با مراجعه به پنل پشتیبانی سایت تم یاب می توانید سوالات و مشکلات خود در زمینه قالب خریداری شده را پیگیری نمایید.
ویژگی های قالب

فرم های ارسال اطلاعات

داکیومنت آموزشی

طراحی ریسپانسیو

فرم تماس با ما

طراحی سینگل پیج

قالب HTML

مجوز استفاده
مجوز عادی: با خرید این قالب شما مجوز یک بار استفاده از این قالب را برای سایت‌ های خود یا مشتری دارید. همچنین شما امکان فروش آنرا ندارید.
مجوز تجاری: با خرید این قالب شما مجوز یک بار استفاده از این قالب را برای سایت‌ های خود یا مشتری دارید. همچنین شما امکان فروش آنرا نیز دارید.
قالب در دست ساخت

 

 

قالب under construction

قالب مجله اینترنتی آسمان یک قالب ساده و روان برای افرادی است که می‌خواهند نسخه اولیه سایتشان را معرفی کنند. این قالب با داشتن شمارنده ، می‌تواند تعداد روزها و ساعات باقی‌مانده تا رونمایی از سایتتان را به مخاطبین اعلام کند.


 

همچنین در این قالب ۲ امکان ویژه نیز گذاشته شده است:

ماژول خبرنامه

در قسمت خبرنامه این قالب ، از سرویس قدرتمند MailChimp استفاده شده است. همه افرادی که در خبرنامه شما عضو شوند در لیست Mailchimp شما قرار خواهند گرفت.

در نسخه دمو برای جلوگیری از سواستفاده های احتمالی این ، ایمیل های شما ذخیره نمی‌شود.

ماژول تماس با ما

ماژول بعدی ، فرم تماس با ما خواهد بود. بازدید کنندگان سایت شما ، از طریق این فرم می‌توانند با شما در ارتباط باشند و پیغام های آنها برای شما ارسال می‌شود.


 
 

در فایلی که شما پس از خرید دریافت می‌کنید یک فایل آموزشی با محتوای آموزش استفاده از این قالب و تنظیمات شخصی برای ماژول های مختلف قرار دارد که با استفاده از آن شما به راحتی می‌توانید قالب را طبق نیاز خود تنظیم کنید.

نظرات کاربران (2 نظر)
مشاهده و ارسال نظر