قوانین عضویت در تم یاب

به تم یاب خوش آمدید. عضویت در تم یاب برای همه افراد بلامانع است و افراد می‌توانند به صورت انفرادی و یا تیمی در تم یاب ثبت نام و به فعالیت بپردازند. اما ثبت نام در سایت تم یاب مستلزم توافق با قوانین این سایت است که در ادامه عنوان خواهد شد.

کاربران می توانند با نام کاربری دلخواه به صورت فردی یا تیمی ثبت نام کنند. تمامی کاربران می‌بایست در زمان انتخاب نام کاربری از کلمات مناسب استفاده کنند در غیر اینصورت تم یاب می‌تواند طبق قوانین صاحب اکانت را مجبور به تغییر نام کاربری و با آن برخورد نماید.

نام نمایشی در سایت می تواند با نام کاربری شما متفاوت باشد. محدودیتی در انتخاب نام وجود ندارد. این نام می تواند نام واقعی شما ، نام شرکت و موارد دیگر باشد اما اجازه استفاده از نام سایر افراد یا گروه ها وجود ندارد.

برای مراودات مالی با تم یاب حتما می بایست نام و نام خانوادگی صاحب حساب را در پنل ثبت کنید. این موارد به سایر کاربران نمایش داده نمی شود و نزد تم یاب محرمانه است.

پس از ثبت نام امکان تغییر نام کاربری یا حذف حساب کاربری ایجاد شده در تم یاب وجود ندارد.

قوانین انتشار قالب در تم یاب

طراحان وب می توانند به صورت فردی یا تیمی قالب های خود را در تم یاب قرار دهند. برای انتشار قالب به صورت تیمی ، یکی از نفرات می‌بایست در سایت ثبت نام کند. تمام مراودات تم یاب با دارنده حساب کاربری که ایمیل و شماره موبایل آن در سایت تائید شده است می‌باشد.

با قرار دادن قالب در سایت تم یاب شما گواهی می‌دهید که حقوق مالکیت همه المان های استفاده شده در آن قالب متعلق به شما می‌باشد و از هیچگونه نمونه مشابه داخلی / خارجی بدون کسب مجوز استفاده نکرده اید.

طرح هایی که توسط کاربران برای قرار گرفتن در سایت آپلود خواهند شد باید مطابق با قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران باشند.

در صورت اطلاعِ تم یاب از عدم رعایت موارد قبلی از طرف کاربر، تم ارسالی درهر یک از مراحل قرارگیری در تم یاب که باشد از سایت حذف و درآمد فروش آن بلوکه خواهد شد و کاربر خاطی موظف به پاسخگویی به مراجع قانونی می باشد.

با توجه به نیازها و توضیحاتی که در صفحه آپلود قالب ذکر شده است حق تائید یا عدم تائید قالب های ارسالی برای تیم فنی تم یاب محفوظ می‌باشد.

قیمت گذاری بر روی قالب توسط تیم تم یاب و بر اساس قواعد مشخص شده می‌باشد.

پس از تائید و قرارگیری قالب شما در تم یاب امکان درخواست حذف آن قالب در تم یاب توسط طراح قالب وجود ندارد

طراحان وظیفه دارند جوابگوی مشکلات احتمالی که خریداران قالب هایشان داشته اند و در قسمت نظرات یا تیکت پشتیبانی عنوان کرده اند باشند.

قوانین خرید قالب از تم یاب

تمامی خریداران موظف هستند در هنگام خرید از کیفیت طرح مورد نظر خود مطمئین شوند. پس از خرید امکان برگشت خرید از حساب خریدار وجود نخواهد داشت.

در صورت وجود مشکل و یا نیاز به پرسش سوال در مورد قالب های خریداری شده ، کاربر موظف است که سوال خود را در قسمت پیشتیبانی هر قالب بپرسد و از ارسال پرسش خود در سایر قسمت های تم یاب و ایجاد راه ارتباطی با طراح بیرون از تم یاب خودداری نماید.

کپی برداری از تم های قرار داده شده در تم یاب به هر نحو غیر قانونی است و افراد و سایت هایی که به هر نحو از این تم ها برای مقاصد شخصی سو استفاده کنند باید در مراجع قانونی پاسخگو باشند.