اگر می‌خواهید قالب خود را در تم یاب برای فروش قرار دهید
طراح وب سایت

اگر شما طراح وب هستید و قصد دارید که قالب خود را در تم یاب آپلود کنید تا در لیست قالب ها قرار گیرد در اینجا مراحل قدم به قدم این کار را عنوان خواهیم کرد.

شما می‌توانید انواع قالب‌هایی که ما پشتیبانی می‌کنیم را در تم یاب آپلود کنید. در حال حاضر لیست قالب های مورد پیشتیانی که طراحان مجاز به قرار دادن آن‌ها هستند به شرح زیر است:

  • قالب PSD
  • قالب HTML
  • قالب وردپرس
  • قالب جوملا
  • قالب دروپال
  • قالب وی‌بولتن
  • قالب سیستم‌های فروشگاه ساز

به یاد داشته باشید که در تم یاب شما تنها مجاز به قرار دادن قالب‌هایی هستید که کاملا توسط خود شما طراحی و تولید شده است. قرار دادن قالب‌هایی که توسط دیگر طراحان طراحی شده است خلاف قوانین است و با فرد خاطی طبق قوانین سایت برخورد می‌شود.

همچنین به منظور پیشبرد هدف حفظ حقوق مادی و معنوی طراحان وب ، قراردادن هرگونه قالب ترجمه شده حتی در صورت ایجاد تغیرات به کلی ممنوع می‌باشد. در صورتی که در هر یک از مراحل قرارگیری قالب در تم یاب خلاف این موضوع ثابت شود این حق برای تم یاب محفوظ است که قالب ذکر شده را از سایت حذف کند و با فرد خاطی طبق مقررات سایت برخورد کند.

پیش نیازها و مراحل آپلود قالب در تم یاب :

همه قالب های موجود در تم یاب برای راحتی استفاده می‌بایست دارای فایل داکیومنت باشند. در این فایل داکیومنت شما به خریداران قالبتان توضیحاتی مبنی بر چگونگی استفاده از قالب ارائه میکنید. به یاد داشته باشید هرچقدر که خریداران تجربه راحت‌تری در استفاده از قالبتان داشته باشند امتیاز قالب شما بیشتر خواهد شد و احتمال خرید مجددشان از قالب های شما نیز افزایش می‌یابد.

به منظور راحتی شما برای ایجاد فایل داکیومنت ، تم یاب فایل نمونه آماده در نظر دیده که شما می‌توانید این فایل را دانلود کنید و طبق قالب خودتان آن را بازنویسی کنید.

برای دریافت این فایل و همچنین مشاهده آموزش قدم به قدم آپلود قالب در تم یاب می‌توانید به صفحه راهنمای آپلود قالب مراجعه کنید.

درآمد حاصل از فروش قالب در تم یاب:

شاید از خودتان پرسیده باشید که نحوه قیمت گذاری در تم یاب به چه شکل است و میزان درآمد شما از فروش قالب در تم یاب چقدر است و چطور محاسبه خواهد شد. ما همه این موارد را در صفحه کسب درآمد از تم یاب توضیح داده ایم.


اکنون شما می‌توانید با مراجعه به صفحه آپلود قالب اقدام به ارسال قالب خود به تم یاب نمایید. امیدواریم تجربه خوبی از همکاری با ما داشته باشید.
اگر شرکت طراحی سایت هستید یا می‌خواهید یک سایت راه اندازی کنید.
شرکت طراحی سایت

اگر شما قصد راه اندازی یک سایت برای خود یا مشتریتان را دارید تم یاب تعداد زیادی قالب برای انتخاب را در اختیار شما می‌گذارد. در پروژه های طراحی سایت معمولا مرحله گرافیک و طراحی قالب یکی از زمان‌بر ترین مراحل این پروسه است اما اکنون شما می‌توانید به لیستی از بهترین قالب های ایرانی دسترسی داشته باشید تا قالبی دقیقا مطابق با آنچه که مدنظر دارید را برای سایت خود انتخاب کنید.

به این روش علاوه بر اینکه شما در زمان خود صرفه جویی کرده‌اید ، هزینه کمتری برای قالب نهایی پرداخت کرده اید.

نمایش و خرید قالب از طریق API

این همه چیزی که ما در اختیار شما قرار می‌دهیم نیست. ما یک قابلیت ویژه تر هم برای شما در نظر گرفته ایم.

اگر شما شرکت یا سرویسی هستید که تمایل دارید کاربرانتان قالب‌ها را با پیش نمایش زنده مشاهده کنند و یا خود آنها قالب مدنظرشان را انتخاب کنند همچنین نمی‌خواهید از منبع این قالب ها که همان تم یاب است مطلع شوند سرویس API ما می‌تواند مشکل شما را حل کند.

به کمک این API شما قادر هستید قالب‌هایی که تمایل دارید را در هر سایتی که می‌خواهید نمایش دهید. برای دریافت نمونه کد و همچنین فعال سازی این قابلیت بعد از ثبت نام در سایت از طریق صفحه تماس با ما ، با مشاوران ما تماس بگیرید.


همه چیز آماده است تا شما وارد راهی جدید برای انجام پروژه‌های خود شوید و به جای راهکار معمول و قدیمی طراحی اختصاصی ، قالب خود را از میان قالب‌های تم یاب انتخاب کنید تا علاوه بر صرفه جویی در زمان و هزینه‌، از پشتیبانی اختصاصی هر قالب و سایر خدماتی که ما به خریداران ارائه می‌کنیم استفاده نمایید.

شما می‌توانید با مراجعه به صفحه مشاهده قالب‌ها لیست قالب‌های تم یاب را مشاهده کنید.