حریم شخصی کاربران

برای تسهیل و افزایش کیفیت سرویس دهی تم یاب در مواردی از قبیل خرید قالب ، ارسال نظر و بخش پشتیبانی ، تم یاب نیاز به اطلاعات کاربری شما دارد. اطلاعات شخصی کاربران نزد تم یاب به صورت محرمانه تلقی می‌شود و در هیچ صورت اطلاعات کاربران را در اختیار بخش یا نهادهای دیگر قرار نخواهد داد. مگر در صورت حکم قانونی از طرف نهادهای حکومتی که تم یاب مجبور به ارائه اطلاعات به سازمان های ذی‌ربط می باشد.


تم یاب برای اطلاع رسانی وقایع حساب کاربری شما ، ممکن است از سرویس ایمیل یا ارسال پیامک استفاده کند. این اطلاعیه ها تنها پس از تائید آدرس ایمیل و شماره تلفن شما انجام می شود. شما می توانید از قسمت تنظیمات اطلاع رسانی حساب کاربریتان دریافت اینگونه اطلاعیه ها را لغو کنید.


در اطلاعات پروفایل هر کاربر ، می بایست نام و نام خانوادگی صاحب اکانت درج گردد. این موضوع برای حساب های شرکتی و تیمی نیز صدق می کند. تمام مراودات مالی تم یاب با شماره حسابی که به نام صاحب اکانت است انجام می شود. از این رو اطلاعات حساب بانکی با اطلاعات حساب کاربری می بایست مطابقت کامل داشته باشد.


تم یاب می تواند نظرات ارسالی کاربران را در صورتی که با قوانین سایت مطابقت نداشته باشد تغییر یا حذف نماید. همچنین در صورتی که اطلاعات هر قسمت مشمول مصادیق محتوای مجرمانه باشد تم یاب این حق را دارد که از اطلاعات ثبت شده برای پیگیری موضوع در مراجع قانونی استفاده نماید.


امنیت حساب کاربری از جمله حفظ و نگهداری رمز عبور و اطلاعات بانکی بر عهده کاربران می باشد. کاربران نباید اطلاعات حساب خود را نزد هیچ فرد دیگری فاش نمایند.


تم یاب تمام تلاش خود را برای حفظ حریم شخصی کاربران خود انجام می دهد. امیدواریم شما تجربه شیرین و لذت بخشی از خدمات تم یاب داشته باشد. در صورت هر گونه سوال ، شما می توانید از طریق صفحه تماس با ما ، با تم یاب در ارتباط باشید.