آموزش ویدیویی وردپرس

شاید شما هم بدانید طبق آماری که در اواخر سال ۲۰۱۵ منتشر شد بیش از ۲۵٪ وب سایت‌های دنیا بر پایه سیستم مدیریت محتوای وردپرس پیاده سازی شده‌اند. مطمئنا این تعداد استفاده کننده از وردپرس بی دلیل نبوده و ساختار قدرتمند و حرفه‌ای این CMS باعث افزایش روزافزون سایت‌های استفاده کننده از وردپرس می‌باشد.

وردپرس در حال حاضر به انتخاب اول تعداد زیادی از شرکت‌های طراحی سایت و همچنین توسعه دهندگانی که به صورت فریلنسر اقدام به ایجاد وب سایت می‌کنند تبدیل شده است. در حال حاضر تعداد زیادی قالب وردپرس نیز در تم یاب در معرض فروش قرار گرفته اند که در صورتی که شما قصد دارید سایتی برای خود ایجاد کنید می‌توانید از بین قالب‌های موجود قالب مورد نظر خود را خریداری نمایید. (لیست قالب‌های وردپرس)

با توجه به نیاز کاربران مبتدی به آموزش نحوه نصب و مدیریت سایت وردپرسی خود، فرزاد بیان اقدام به ایجاد آموزش ویدیویی برای افرادی کرده است که قصد شروع به کار با وردپرس را دارند. در این پکیج آموزشی مبانی کار با وردپرس از قبیل نصب قالب ، سفارشی سازی سایت از طریق افزونه‌ها ، مدیریت محتوا وب سایت و … به صورت کامل و به شکل ویدیو آموزش داده شده است. تا شما پس از آن بتوانید سایت خود را به سادگی راه اندازی و مدیریت کنید. در زیر می‌توانید تریلر این دوره آموزشی را مشاهده کنید:


محتوای این دوره‌ شامل موارد زیر است:

مدیریت محتوا در وردپرس

در این بخش نگاهی به نحوه‌ی کار با نوشته‌ها و برگه‌ها می‌اندازیم. شما از این بخش یاد می‌گیرید که چطور محتوای تازه ایجاد کنید و یا به ویرایش محتوای موجود بپردازید.

ورود به سایت وردپرسی (۱:۲۹)

محتوای پیشفرض در وردپرس (۱:۰۸)

برگه‌ها در وردپرس (۳:۲۱)

نوشته‌ها در وردپرس (۲:۳۶)

دسته‌بندی‌ها و برچسب‌ها در وردپرس (۴:۳۴)

دیدگاه‌ها در وردپرس (۳:۳۸)

مدیریت رسانه در وردپرس

در این بخش به بررسی روش‌های مختلف کار با پرونده‌های چندرسانه‌ای در وردپرس می‌پردازیم و شیوه‌های بارگزاری، ویرایش و نمایش رسانه را بررسی خواهیم کرد.

مقدمه‌ای بر رسانه‌ در وردپرس (۰:۲۴)

اضافه کردن تصویر به نوشته یا برگه (۴:۰۰)

گالری تصاویر در وردپرس (۳:۰۶)

پشتیبانی پیشفرض از فایل‌های صوتی در وردپرس (۱:۳۰)

پشتیبانی پیشفرض از فایل‌های ویدئویی در وردپرس (۱:۱۰)

قرار دادن رسانه‌ی بیرونی در وردپرس (۳:۱۶)

سفارشی‌سازی وردپرس

در این بخش قابلیت‌های ابزار سفارشی‌سازی وردپرس را مورد بررسی قرار می‌دهیم و به استفاده از آن‌ها می‌پردازیم. با استفاده از این ابزار ظاهر پوسته را شخصی‌سازی کرده و فهرست و ابزارک‌های دلخواهمان را به آن اضافه می‌کنیم.

مقدمه‌ای بر سفارشی‌سازی وردپرس (۰:۲۱)

تنظیمات معمول سفارشی‌سازی (۵:۳۶)

مدیریت فهرست‌ها (۴:۰۴)

کار با ابزارک‌ها (۳:۱۹)

پوسته‌های وردپرس

در این بخش در مورد پوسته‌های وردپرس و این که چگونه باعث تغییر ظاهر سایت می‌شوند صحبت خواهیم کرد و طریقه‌ی یافتن، نصب و فعال‌سازی آن‌ها را تمرین می‌کنیم. هم‌چنین به معرفی منابعی جهت یافتن پوسته‌های مناسب فارسی خواهیم پراخت.

مقدمه‌ای بر پوسته‌های وردپرس (۰:۳۲)

نصب و فعال‌سازی پوسته‌ها (۲:۵۰)

معرفی منابع پوسته‌های فارسی وردپرسی (۶:۳۴)

افزونه‌های وردپرس

افزونه‌ها می‌توانند به سایت وردپرسی شما قابلیت‌های مختلف اضافه کنند. در این بخش می‌بینیم که افزونه‌ها چطور کار می‌کنند و طریقه‌ی نصب و استفاده از آن‌ها چگونه است.

مقدمه‌ای بر افزونه‌های وردپرس (۰:۴۱)

نصب و فعال‌سازی افزونه‌ها (۴:۱۸)


مدت زمان این پکیج ۱ ساعت می‌باشد و پس از مشاهده آن قادر خواهید بود انواع سایت‌های مختلف از وبلاگ شخصی گرفته تا سایت‌های شرکتی و خاص منظوره را از طریق وردپرس و افزونه‌های پر تعداد آن ایجاد کنید. پس در صورتی که هنوز آمادگی لازم برای کار با وردپرس را ندارید این پکیج آموزشی که توسط فرزاد بیان آموزش داده شده است را به شما پیشنهاد می‌کنیم.


برای خرید این پکیج آموزشی اینجا کلیک کنید