آموزش ویدیویی کامل مبانی وردپرس
15 اسفند 95
آموزش ویدیویی وردپرس

شاید شما هم بدانید طبق آماری که در اواخر سال ۲۰۱۵ منتشر شد بیش از ۲۵٪ وب سایت‌های دنیا بر پایه سیستم مدیریت محتوای وردپرس پیاده سازی شده‌اند. مطمئنا این تعداد استفاده کننده از وردپرس بی دلیل نبوده و ساختار قدرتمند و حرفه‌ای این CMS باعث افزایش روزافزون سایت‌های استفاده کننده از وردپرس می‌باشد.

وردپرس در حال حاضر به انتخاب اول تعداد زیادی از شرکت‌های طراحی سایت و همچنین توسعه دهندگانی که به صورت فریلنسر اقدام به ایجاد وب سایت می‌کنند تبدیل شده است. در حال حاضر تعداد زیادی قالب وردپرس نیز در تم یاب در معرض فروش قرار گرفته اند که در صورتی که شما قصد دارید سایتی برای خود ایجاد کنید می‌توانید از بین قالب‌های موجود قالب مورد نظر خود را خریداری نمایید. (لیست قالب‌های وردپرس)

با توجه به نیاز کاربران مبتدی به آموزش نحوه نصب و مدیریت سایت وردپرسی خود، فرزاد بیان اقدام به ایجاد آموزش ویدیویی برای افرادی کرده است که قصد شروع به کار با وردپرس را دارند. در این پکیج آموزشی مبانی کار با وردپرس از قبیل نصب قالب ، سفارشی سازی سایت از طریق افزونه‌ها ، مدیریت محتوا وب سایت و … به صورت کامل و به شکل ویدیو آموزش داده شده است. تا شما پس از آن بتوانید سایت خود را به سادگی راه اندازی و مدیریت کنید. در زیر می‌توانید تریلر این دوره آموزشی را مشاهده کنید:


مدت زمان این پکیج ۱ ساعت می‌باشد و پس از مشاهده آن قادر خواهید بود انواع سایت‌های مختلف از وبلاگ شخصی گرفته تا سایت‌های شرکتی و خاص منظوره را از طریق وردپرس و افزونه‌های پر تعداد آن ایجاد کنید. پس در صورتی که هنوز آمادگی لازم برای کار با وردپرس را ندارید این پکیج آموزشی که توسط فرزاد بیان آموزش داده شده است را به شما پیشنهاد می‌کنیم.

 

این پکیج از تاریخ ۱۵ اسفند تا ۱۵ فروردین با ۵۰٪ تخفیف و با قیمت ۱۵,۰۰۰ تومان به فروش می‌رسد.

برای مشاهده سرفصلها و خرید این پکیج آموزشی اینجا کلیک کنید

ارسال نظر
نظر خود را با کاربران تم یاب در میان بگذارید.
CAPTCHA