- درباره تم یاب

تم یاب پایگاه اینترنتی خرید و فروش قالب وب سایت فارسی و مرجعی برای یافتن بهترین قالب‌های HTML و CMSهای رایج وب بر اساس استاندارد های روز است که در تاریخ ۱۳۹۱/۱۰/۱۰ شروع به کار کرد. همچنین محلی است برای آشنایی با طراحان برتر ایرانی و برآورده سازی نیاز شرکت های توسعه دهنده وب ایران.

درباره تم یاب
کاربران تم یاب چه کسانی هستند؟

کاربران تم یاب شامل طیف گسترده ای از طراحان و توسعه دهندگان وب تا صاحبان شرکت ها طراحی وب و کاربران

- اگر شما طراح وب هستید

اگر شما هم طراح وب هستید با ارائه طرح های خود در اولین پایگاه اشتراک و فروش تم وبسایت فارسی علاوه بر درآمد زایی مدیر پروژه خود نیز باشید. طراحی به سلیقه ، نظر و تجربه خودتان ، عدم محدودیت زمانی و فشار از طرف کارفرما ، عدم نیاز به جابجایی محل کار با انجام پروژه جدید فقط با تم یاب امکان پذیر است ، با تم یاب میزکار شما میتواند شرکت ، خانه و یا هرجای دیگر باشد همچنین قالب طراحی شده شما برخلاف قبل که فقط توسط یک مشتری خاص مورد تقاضا و استفاده قرار میگرفت به واسطه تم یاب از جانب طیف گسترده ای از صاحبان شرکتها و پرتال ها مورد تقاضا قرار میگیرد.

- اگر شما صاحب شرکت طراحی وب و CMS هستید

اگر شما هم دارای شرکت طراحی وب هستید مطمئنا با هزینه های اجباری مرحله گرافیک برای هر پروژه و زمان زیاد صرف شده بابت آن آشنایی دارید. لذا کم کردن و حتی حذف هزینه های زمانی و مالی این مرحله آرزوی هر مدیری است که به کمک آرشیو بزرگی از قالب های وب سایت موجود در تم یاب امکان پذیر می باشد. تمام قالب ها پس از به تایید رسیدن توسط تیم مجرب و حرفه ای ما بر روی تم یاب قرار میگیرد که خود تضمینی بر کیفیت قالب‌ها میباشد. تم یاب همچنین امکان مشاهده آنلاین قالب مورد نظر و مشاهده کیفیت و سازگاری آن با مرورگرها را به شما می‌دهد.

- سخن نهایی

اکنون وقت آن رسیده است که روش کار خود را تغییر دهید. اگر طراح وب هستید میتوانید با مراجعه به صفحه کسب درآمد با مزایای استفاده از تم یاب آشنا شوید. سپس با خواندن صفحه شروع به کار و آشنا شدن با قوانین و شرایط مورد نیاز برای طرح های ارسالی، شروع به طراحی اولین طرح خود کنید. اگر هم شما جزو صاحبان شرکت های طراح وب هستید میتوانید از همین حالا تم پروژه بعدی خود را از بین تم های موجود در تم یاب انتخاب کرده و در وقت و هزینه خود صرفه جویی نمایید.

ارتباط با تم یاب در شبکه های اجتماعی
تم یاب
ارتباط با تم یاب
شما می توانید از طریق صفحه تماس با ما با ما در ارتباط باشید